DNES 14.4. JE Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZAVŘENO❣️ UTÍKEJTE DO SKAL 🍀🍀🍀 ... See MoreSee Less

Vidíte ten Vojtův zamilovaný pohled? Je to tak, dnes jsme narazili a zahajujeme čepovací sezónu! 🍺 Na baru si můžete objednat Bernard 11 a Kofolu. Milovanou švestku pro vás máme v láhvi 💜. ... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Drz se od toho dal kamo!🤣🙏

No hurá 😃 🍻

Již tradičně u nás proběhne 24. 4. přebor středních škol v disciplíně boulder. Startovné je 100 Kč za osobu. Zájemci se hlaste Evě Prokopové 💪.

#Boulder
#stredniskolysportuji
#vitkovicka_stredni
... See MoreSee Less

Již tradičně u  nás proběhne 24. 4. přebor středních škol v disciplíně boulder. Startovné je 100 Kč za osobu.  Zájemci se hlaste Evě Prokopové 💪.

#boulder

O víkendu proběhlo první kolo Českého poháru U14 v Písku (obtížnost), kterého se zúčastnily dvě naše děti. Ondra Frič v kategorii U12 a Eva Řepková v U14. Lezly se dvě kvalifikační cesty, u kterých rozhodovaly drobné chyby. Tu udělal Ondra v první cestě a skončil na prvním nepostupujícím 9. místě. Stejně dopadla Eva, které stačil jeden dynamický přesah, aby se probojovala do finále. Závodu se ještě zúčastnil Adam Březovják, který sice nestartoval za Blok Centrum, ale byl pod dozorem našeho trenéra. Na svém prvním závodě ČP se probojoval do finále, kde obsadil krásnou osmou příčku.

V neděli jsme se zúčastnili na lezecké stěně HO Pohodička Lezecké centrum Slaný, druholigového závodu v boulderu, v kterém nás reprezentovali v U12 Ondra Frič, který obsadil krásné 7. místo. V kategorii U14 se o 6. místo se zasloužila Káťa Staškovanová. V těžkých bouldrech prvoligového charakteru bohužel neukázala své schopnosti Nikol Dudová, která obsadila 17. místo. Těžký závod prověřil i naše holky v kategorii U16, kde Andrejka Maštalířová obsadila 12. místo a Antonie Kudělková obsadila 17. místo. Těžkého závodu se však nezalekla Vendy Maršálková, která ukázala, že má víc než na druhou ligu a vybojovala krásná 3. místo. Děkujeme rodičům za podporu při závodě.Image attachmentImage attachment+7Image attachment

Už jsi zkušený boulderista? Nebo chceš tuto disciplínu jen vyzkoušet? Vytvoř partu se spolužáky a přijeďte to zkusit k nám na Tendon Blok. Třeba zrovny ty budeš reprezentovat svou školu na finále v Praze! Pokud splňuješ podmínky a narodil ses v letech 2011 - 2014 a ve škole je vše domluveno, stačí se nahlásit přes formulář docs.google.com/forms/d/1W3VE9tsQOdyI-q1XAoQ_n1dIQ6stVJV5tUE9i0-gpW0/edit ... See MoreSee Less

Už jsi zkušený boulderista? Nebo chceš tuto disciplínu jen vyzkoušet? Vytvoř partu se spolužáky a přijeďte to zkusit k nám na Tendon Blok. Třeba zrovny ty budeš reprezentovat svou školu na finále v Praze! Pokud splňuješ podmínky a narodil ses v letech 2011 - 2014 a ve škole je vše domluveno, stačí se nahlásit přes formulář https://docs.google.com/forms/d/1W3VE9tsQOdyI-q1XAoQ_n1dIQ6stVJV5tUE9i0-gpW0/edit

Upozorňujeme, že od 1. dubna 2024 bude omezena otevírací doba v dopoledních hodinách. Otevřeno pro veřejnost bude až večer (viz. otevírací doba). Zároveň pro vás máme novinku‼️ možnosti vstupu na čip v jakoukoliv dobu od 6:00 do 15:00. Čipy budeme spouštět v průběhu dubna 🛠. ... See MoreSee Less

Petzl 2. liga ČHS - 23. 3. 2024
Amálka Martikánová a sourozenci Fričovi reprezentovali náš oddíl Tendon Blok Ostrava v předalekém Sezimově Ústí na Wallclub boulder.
V kategorii U12 dívky se Amálce podařilo urvat krásnou bramborovou pozici 🥔 - 4. místo.
Ondra Frič, chlapci kategorie U12, si dolezl pro 7. místo a starší brácha Vojta, kategorie U14, 10. místo.
Děkujeme!!!

V kategorii U12 dívky se Amálce podařilo urvat krásnou bramborovou  pozici 🥔 - 4. místo.
Děkujeme!!!Image attachmentImage attachment+4Image attachment

Ode dneška u nás můžete uplatnit Pluxee! ✅ (bývalé sodexo) - na sportovní činnost bereme jak platební karty, tak poukazy. ... See MoreSee Less

V sobotu 16. března se šest našich dětí vydalo do Prahy, kde se v holešovické Jungli konaly závody 3.ligy v boulderu. Kromě nejmladších U8 jsme měli zastoupení ve všech věkových kategoriích. Pro závodníky bylo postaveno 10 bouldrů různého charakteru, zalezli si opravdu všichni. Našim se dařilo, mnoho bouldrů vylezli na flash, v některých se zlepšovali a vylezli je třeba v poslední minutě, pár problémů zůstalo nevyřešeno. A umístili se následovně: Adrianka Tichá 11. místo z 23 závodnic U10, Zuzka Kohlerová 11. místo z 20 děvčátek U12, Niki Dudová 5. místo z 21 dívek U14, Tonička Kudělková 8. a Anička Horáková 14. mezi nejstaršími děvčaty, tedy U16. Adam Březovjak, který leze za Bílovec, ale nedávno začal trénovat s naším týmem, skončil na děleném 9. místě. Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme k pěkným výkonům! ... See MoreSee Less

V sobotu 16. března se šest našich dětí vydalo do Prahy, kde se v holešovické Jungli konaly závody 3.ligy v boulderu. Kromě nejmladších U8 jsme měli zastoupení ve všech věkových kategoriích. Pro závodníky bylo postaveno 10 bouldrů různého charakteru, zalezli si opravdu všichni. Našim se dařilo, mnoho bouldrů vylezli na flash, v některých se zlepšovali a vylezli je třeba v poslední minutě, pár problémů zůstalo nevyřešeno. A umístili se následovně: Adrianka Tichá 11. místo z 23 závodnic U10, Zuzka Kohlerová 11. místo z 20 děvčátek U12, Niki Dudová 5. místo z 21 dívek U14, Tonička Kudělková 8. a Anička Horáková 14. mezi nejstaršími děvčaty, tedy U16. Adam Březovjak, který leze za Bílovec, ale nedávno začal trénovat s naším týmem, skončil na děleném 9. místě. Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme k pěkným výkonům!Image attachmentImage attachment+7Image attachment